درب اتوماتیک شیشه ای Can Be Fun For Anyone

درب های شیشه ای تاشو امکانی جدید است که با آن می توانید محیط اطراف خود را زیبا و دلنشین تر کنید.

بهترین جک درب پارکینگ اتوماتیک کدام است؟ در میان برند های متعدد جک های پارکینگی دچار سردرگمی شده اید؟ نمی دانید کدام جک برای ساختمان شما مناسب است؟

در صورت نارضایتی به هر دلیلی می توانید محصول را بازگردانید

امروزه در اغلب فروشگاه ها و مکان های تجاری به منظور تضمین امنیت، زیبایی و سهولت استفاده از انواع درب اتوماتیک فروشگاهی استفاده می‌شود که انواع مختلفی دارد.

در این مقاله قصد داریم نکات لازم را درباره خرید جک درب پارکینگ ارزان بیان کنیم ، با ما همراه باشید .

درب های اتوماتیک مدرن درب شرکت مدرن درب با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع دربهای اتوماتیک (کرکره – شیشه ای – پارکینگی) همچنین سیستم های حفاظتی و کنترل تردد و با کادری مهندسی در ایران می باشد.

همچنین میتوانید کرکره برقی از طریق سایت ادادور تهیه کنید.

یک ساختمان پر تردد عمومی را تصور کنید که دارای دربی معمولی باشد و افراد پس از هر بار ورود و خروج به اجبار آن را باز و بسته کنند.

با در نظر گرفتن نکاتی ساده و داشتن کمی پیش آگاهی می توان در درب اتوماتیک شیشه ای انتخاب موفق تر بود و مناسب ترین محصول را انتخاب...

درب اتوماتیک شیشه ای مجهز به سنسوری هستند که تشخیص می دهد چه زمانی درب باید باز شود. هنگامی که سنسور حرکتی را تشخیص سیگنالی را به مکانیسم عملکرد درب می فرستد. پس از دریافت آن سیگنال، مکانیسم در را باز می کند.

مقایسه میان انواع درب اتوماتیک یکی از بهترین کارهایی است که می‌تواند به شما در انتخاب محصول مناسب کاربردی باشد.

درباره ما شبکه های اجتماعی برای مشاوره با کارشناسان ادادور ، از طریق واتساپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

توصیه های کاربردی

درب اتوماتیک برقی جزو درب هایی هستند که به صورت هوشمند باز و بسته می شوند. جک برقی یا به عبارتی جک پارکینگ به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند: استفاده از ریموت دستی و یا استفاده درب اتوماتیک شیشه ای از حسگر چشمی. درب های جک دار (هیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی) که در دسته درب اتوماتیک قرار دارد، با بهره گیری از درب اتوماتیک شیشه ای سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *